Tyllco menu dělička aktuality
13.07.2017
Plánovaná expedice zboží do Ruska ...více

ČeskyEnglishRusky
vývoz zboží
Naše firma se specializuje na obchodní zastupování především českých textilních firem v Ruské Federaci. Pro naše klienty vyhledáváme nové zákazníky a spravujeme vztahy se stávajícími. Kromě textilní produkce rozšiřujeme naše zaměření i na ostatní spotřební zboží..
 
Smluvní partneři mohou pro presentaci svých výrobků využívat našich kancelářských prostor a vzorkovny v centru Moskvy.
V našich kancelářích mohou také vést svá obchodní jednání.
 
Hlavní devizou naší firmy jsou mnohaleté zkušenosti a praxe pracovníků s obchodováním na ruském trhu, stejně tak jako široká síť ruských obchodních partnerů. Přes tyto partnery pomáháme českým firmám proniknout např. do obchodních řetězců typu Metro nebo Ašan, a to nejen v Moskvě a Petrohradu, ale i v jiných regionech Ruska.
 
Výhodou pro české výrobce je možnost nabídnout přes naši firmu svým ruským partnerům kompletní servis spojený s dodávkou zboží. Ruští klienti tak mohou odebírat dodané zboží z našeho skladu v Moskvě kompletně proclené vč. zaplacené DPH a za místní měnu nebo valutu. Pro naše klienty realizujeme také inkaso plateb. Toto je obzvláště výhodné, pokud klient nesouhlasí se 100% platbou předem a je ochoten platit až při převzetí zboží. Zboží v takovémto případě zůstává pod plnou kontrolou naší firmy až do úplného zaplacení fakturované částky.
 

Pro naše partnery zajišťujeme plný servis spojený s vývozem zboží do Ruské Federace.
Jedná se především o tyto služby:

 
V Kapslovně 2770/7, 130 00 Praha 3 Tel./Fax: +420 220970120, info@tyllco.cz
Copyright © 2006 Tyllco Všechna práva vyhrazena
Created by TYLLCO, Design by AVT design